Proszę uruchomić JavaScript

Torby foliowe z nadrukiem

torby foliowe z nadrukiem torby foliowe z nadrukiem

Torby foliowe emGRAF


Dzięki nam i naszym torbom foliowym, które produkujemy możesz zbudować pozytywny wizerunek swojej firmy lub działaności jaką prowadzisz. Do tego wśród swoich klientów możesz być również postrzegany jako podmiot który stawia na ekologię (tak, teraz jest taka możliwość - sprawdź tutaj)!

Wybierz torby foliowe z nadrukiem od firmy emGRAF. Specjalnie dla Ciebie przygotujemy indywidualny nadruk na torbie foliowej i umieścimy na niej logo Twojej firmy. Nasze torby foliowe są jak najbardziej ekologicznym rozwiązaniem, można je bez najmniejszego trudu poddać recyklingowi po ich zużyciu lub wielokrotnie wykorzystywać podczas codziennych zakupów czy innych czynności.

Na etapie projektowania oraz w trakcie rozpoczęcia procesu produkcji torby foliowej z nadrukiem zapewniamy stały kontakt z naszą firmą. Produkujemy torby foliowe o określonych wymiarach, wybranym wariancie kolorystycznym lub indywidualnie przygotowaną grafiką w postaci logo, nadruku jedno i wielo-kolorowego jak i również z wykorzystaniem nadruku fotorealistycznego.


Nasze torby foliowe z powodzeniem mogą zawierać slogan reklamowy Twojej firmy, istotne informacje oraz grafikę. Przy produkcji toreb foliowych zawsze używamy wysokiej jakości materiały oraz zazwyczaj staramy się korzystać z naturalnych tworzyw na etapie barwienia i produkcji. Wykonujemy nasze torby foliowe z nadrukiem z właściwą troską o ochronę środowiska bo najzwyczajniej w świecie szanujemy naturę. Produkujemy w ten sposób estetyczne, wyśmienicie wykonane oraz funkcjonalne torby foliowe!

Projekt graficzny twojej torby foliowej z nadrukiem przygotujemy z materiałów dostarczonych z Państwa firmy albo zaprojektujemy unikalny i indywidualny projekt wszystko z troską i myślą żeby końcowy produkt odpowiadał Państwa potrzebom. Dzięki opisanym wcześniej etapom torba foliowa prezentować się będzie idealnie i okazale.

Napisz do nas, chętnie wyślemy Ci próbki naszych toreb foliowych zupełnie gratis!

Pamiętaj, firma emGRAF oferuje również bezpłatny projekt i darmową dostawę swoich reklamówek foliowych!