Proszę uruchomić JavaScript

Ekologiczne torby reklamowe

Reklamówki Ekologiczne firmy emGRAF


W trakcie procesu produkcji naszych toreb zużywane jest ok. 20% mniej energii niż w trakcie produkcji tej samej ilości, np. toreb papierowych. To znacząco ma wpływ na środowisko naturalne oraz ekologię.

Wszystkie oferowane przez naszą firmę torby nadają się do ponownego przetworzenia!

Co ciekawe również proces zatrucia wody produkowaniu konwencjonalnych toreb jest ponad 50 krotnie mniejszy niż w trakcie produkcji równoważnej ilości toreb papierowych.

Dodatkowo proces zatrucia atmosfery związany z produkcją naszych toreb jest prawie 11-krotnie mniejszy niż w trakcie produkcji tej samej ilości "ekologicznych" toreb papierowych!

Firma emGRAF stawia zdecydowanie na ekologię jak i ochronę środowiska!

Reklamówki Ekologiczne tylko wysokiej jakości


Nasze ekologiczne torby z napisami wykonywane są w 100% z surowców wtórnych i są produktem całkowicie biodegradowalnym.

Jeśli szukasz reklamówek foliowych ekologicznych zachęcamy do zamówienia ich w naszej firmie. To nic więcej nie kosztuje!

Wprowadzenie EKO Toreb w naszej firmie jest odpowiedzią na pro-ekologiczne spojrzenie coraz większej liczby firm i instytucji. Używanie reklamówek ekologicznych z pewnością spowoduje zmianę wizerunku Waszej firmy i na pewno przyczyni się do ochrony środowiska naturalnego!

Firma emGRAF z miłą chęcią zajmie się kompleksową produkcją, projektem i dostawą reklamówek ekologicznych prosto do Twojej firmy!

Zapraszamy do współpracy z nami!